Kariera

Kierownik Projektu

Dział IT

Zadania:
  • zarządzanie pracą programistów i przydzielanie im zadań
  • kontakt z produkcją odnośnie problemów i przygotowanie na tej podstawie rozwiązań systemowych
  • tworzenie dokumentacji systemowej
  • sprawowanie kontroli nad prawidłowym przebiegiem wdrożenia
Wymagania:
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • znajomość UML i/lub BPMN
  • umiejętność pracy nad presją czasu i wielozadaniowości
Oczekujemy:
  • chęci do uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pozytywnego nastawienia do wykonywanych obowiązków
Oferujemy:
  • realizowanie własnych pomysłów i doskonalenie swoich umiejętności
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • pracę, która stawia wyzwania i daje możliwość rozwoju
  • umowę o pracę / zlecenie / B2B
Tryb pracy:
Pełny etat
Rodzaj współpracy:
UoP / Zlecenie / B2B
Miejsce pracy:
Suwałki
Wynagrodzenie:
Do negocjacji

Zachęcamy Cię do kontaktu z nami

Pomożemy Ci zmierzyć się z problemami, a współpraca z nami pozwoli Ci
na poświęcenie energii i wysiłku na rozwijanie biznesu.