Systemy automatycznego drukowania

Systemy automatycznego drukowania

Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie w integracji systemów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy system, który odczytuje asortyment ze sterowników PLC i automatycznie drukuje etykiety z kodami kreskowymi i informacjami o wybranym asortymencie.
System automatycznego drukowania etykiet to jeden z systemów, który ułatwia pracę i niweluje problem pomyłek spowodowanych błędem ludzkim. Jednocześnie pozwala oszczędzić czas, papier i materiały eksploatacyjne.

Potrzebujesz takiego systemu w swojej firmie? Chcesz automatyzować proces i ograniczyć błędy przy etykietowaniu? Wybierz nasze rozwiązanie!

System analizy wydajności maszyn.
Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie w integracji systemów produkcyjnych oraz wieloletnią praktykę w budowaniu i wdrażaniu tego typu systemów zaprojektowaliśmy i napisaliśmy oprogramowanie do analizy wydajności maszyn produkcyjnych. Nasze rozwiązanie zbiera na bieżąco dane z czujników zamontowanych na maszynach i zapisuje je w bazie danych. Analizując te dane managerowie produkcji posiadają wiedzę na temat wydajności poszczególnych maszyn, co do minuty są w stanie określić czas pracy lub przestojów maszyn produkcyjnych. Jaka jest ich wydajność? Czy stosunek czasu pracy do przestoju lub przerwy jest optymalny i nie wystąpiło marnotrawstwo czasu ? Dzięki naszemu oprogramowaniu będziesz mógł łatwiej ocenić gospodarkę czasem i zasobami maszynowymi, a co za tym idzie przełoży się to na zwiększoną wydajność i oszczędności.

Grafika z naszego systemu. CASE STUDY z Padmy.

„Linia życia” – tak roboczo nazywamy stworzony przez nas system analizy wydajności maszyn. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań stworzonych w oparciu o potrzeby pracowników produkcji, liderów, managerów i kadry zarządzającej.
Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie uszyte na miarę potrzeb Twojej firmy – jak więc możemy Ci pomóc?